Dyktando Narodowe

Z okazji Święta Edukacji Narodowej Portal edukacyjny  www.dyktanda.pl zaprasza wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza Uczniów i Nauczycieli, na specjalne dyktando z nagrodami!

Wydarzenie odbędzie się oczywiście 14 października 2022 r. Zostanie rozegrane w 100% online, a więc do udziału wystarczy komputer podłączony do internetu. Ważne, aby móc skorzystać ze słuchawek lub głośników, ponieważ będzie to dyktando ze słuchu. Takie, jak na lekcji w szkole!

Do rozwiązywania dyktanda będzie można przystąpić między godziną 18:00 a 19:00. Nagranie, którego treść będzie należało prawidłowo zapisać, będzie można dowolnie zatrzymywać i przewijać, tak aby każdy uczestnik mógł dostosować prędkość do swoich możliwości.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia oraz do zapisania się na Dyktando na Święto Edukacji Narodowej. Wystarczy kliknąć "Zapisz się do konkursu" na poniższej stronie:

Warto postarać się o dobry wynik, ponieważ organizatorzy przewidzieli nagrody! Powodzenia!

Regulamin konkursututaj
Zapraszamy do udziału !!