DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W kl.I a i kl. II

W piątek tj.24 listopada klasa 1a świętowała Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia.

Tego dnia odwiedziły nas pluszowe misie i inne pluszaki.

Obejrzeliśmy prezentację, z której dowiedzieliśmy się skąd wzięło się to święto, dlaczego zaczęto produkować misie. Misie, które do dnia dzisiejszego są jedną z najważniejszych przytulanek dla dzieci.

Kolorowaliśmy sylwety misiów zgodnie z podanym kodem. A na zakończenie każdy z nas wykonał maskę wybranego niedźwiedzia. Dużą popularnością cieszyły się pandy.

Oczywiście nie mogło się obyć bez zaśpiewania piosenki „Jadą, jadą misie” i zabawy „ Stary niedźwiedź”.

Był to bardzo pogodny dzień!

mgr R. Białkowska

,,Dzień Misia ” odbył się również w klasie  drugiej .Gościliśmy w naszej klasie różne pluszowe przytulanki . Poniżej fotorelacja z Dnia Misia w klasie drugiej.

mgr W. Szaraniec