Komunikat Dyrektora Szkoły z dnia 03.04.2020r.

Szanowni Rodzice  Drodzy Uczniowie

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem, zwalczaniem COVID – 19  informuję, że:

w dniach od 25 marca do 10 kwietnia 2020 r.

nauka szkolna będzie realizowana zdalnie.

● W związku z tym zadania związane z edukacją uczniów oraz funkcjonowaniem naszej szkoły przekazywane będą:

- w formie elektronicznej z wykorzystaniem: dziennika elektronicznego,  strony internetowej szkoły, platform komunikacyjnych, portali społecznościowych, dostępnych komunikatorów, poczty elektronicznej, oraz video-platformy: jitsi.org

- telefonicznie,

- listownie (w przypadku braku innej możliwości przekazywania uczniom informacji).

●  Zajęcia w formie zdalnej będą się odbywać zgodnie z tygodniowym planem zajęć lekcyjnych dla poszczególnych oddziałów, który zamieszczony jest w dzienniku elektronicznym.

● Nauczyciele będą prowadzić również konsultacje dla uczniów i ich rodziców za pośrednictwem dziennika elektronicznego w zakładce „wiadomości” oraz poczty elektronicznej zgodnie z ustalonym planem konsultacji zamieszczonym na stronie internetowej szkoły w zakładce „zdalne nauczanie”.

● Wszyscy  zdajemy sobie sprawę, że taka forma nauczania nie jest łatwa. Wymaga wiele cierpliwości, wytrwałości, zrozumienia oraz wzajemnego zaufania. Dlatego tak ważna jest nasza wspólna praca i zaangażowanie. Drodzy  Uczniowie, nauczyciele dołożą wszelkich starań, aby każdy z Was mógł osiągnąć sukces. To od Was samych będą zależeć Wasze postępy w nauce. Na pewno w tym czasie będą Was wspierać rodzice oraz nauczyciele. Pamiętajcie że z każdą sprawą możecie się zwrócić również do mnie drogą elektroniczna lub telefoniczną o każdej porze dnia. E-mail: tomasz.wolczanski@wp.pl tel.mob.603 32 12 11 Mam nadzieję, że dzięki wspólnym staraniom uda się nam zrealizować wszystkie zadania i pokonać trudności. Życzę wszystkim zarówno nauczycielom,  uczniom i rodzicom, powodzenia w trudnym dla nas wszystkich czasie.

Tomasz Wołczański