Komunikat Dyrektora Szkoły z dnia 09.04.2020r.

Dyrektor  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Głuszynie informuje, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkole trwa wiosenna przerwa świąteczna z godnie z kalendarzem roku szkolnego.

W czwartek- 9 kwietnia, piątek- 10 kwietnia i wtorek -14 kwietnia br. szkoła nie będzie prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość.

Z okazji zbliżających się Świat Wielkanocnych Życzę Wam Drodzy Rodzice i Uczniowie Stołu świątecznego kolorowego, śmigusa-dyngusa mokrego, zajączka bogatego i jajka smacznego. Kochani, aby te Święta Wielkanocne wniosły do Waszych serc wiosenną radość i świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję na lepsze jutro.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Głuszynie

Tomasz Wołczański