Konkurs wędkarski

KONKURS WĘDKARSKI

Dnia 12 września Koło Łowieckie "Bażant" zaprosiło uczniów klasy VI , VIIIa i VIIIb  na konkurs wędkarski.  Przedstawiciel koła  p. R.Kuchczyński opowiedział nam o ważnej roli koła łowieckiego w ekosystemie leśnym i gospodarce łowieckiej. Umożliwiono nam zaobserwowanie  życia w ekosystemie wodnym- stawie hodowlanym. Uczniowie także  mogli samodzielnie  złowić ryby.

Zawody w połowie największych ryb  wygrali : I miejsce-  Anna Stelmaszczyk

II miejsce- Maja Klepacz

III miejsce - Bartosz Dybka

Ten dzień dał nam wiele miłych wraźeń. Dziękujemy Kołu Łowieckiemu za zorganizowanie  lekcji plenerowej.

Autor: mgr Mariusz Brzezicki