Imieniny: Irydy, Tamary

Egzaminy próbne Ósmoklasisty 2021 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Kochanowskiego w Głuszynie.

WAŻNE !!!

Egzaminy próbne odbędą się w budynku dydaktycznym w Smogorzowie. Organizowane są przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne udostępnią materiały do przeprowadzenia testu diagnostycznego w zakresie poziomu przygotowania uczniów do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języków obcych nowożytnych (angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego). Harmonogram przeprowadzenia testów próbnych – diagnostycznych:

~ 17 marca (środa) godzina 9:00 – język polski

~ 18 marca (czwartek) godzina 9:00

– matematyka ~ 19 marca (piątek) godzina 9:00 – języki obce nowożytne (angielski, niemiecki, itd.)

Materiały obejmą zarówno arkusze w wersji standardowej, jak i te dostosowane do potrzeb uczniów z niepełnosprawnościami. Wszystkie materiały, w tym nagrania w formacie mp3 do zadań na rozumienie ze słuchu w arkuszach z języków obcych nowożytnych, zostaną w pierwszej kolejności udostępnione dyrektorom szkół. Przypominamy, że w 2021 r. egzamin ósmoklasisty będzie przeprowadzony na podstawie wymagań egzaminacyjnych określonych w rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki.

Zmianie – w stosunku do egzaminów w latach 2019–2020 – ulegnie również liczba punktów, jaką można uzyskać za rozwiązanie zadań w danym arkuszu egzaminacyjnym. Warto zwrócić uwagę na to, że zadania w teście diagnostycznym mogą dotyczyć zagadnień lub lektur obowiązkowych nieomawianych na lekcjach do połowy marca bieżącego roku.

WYTYCZNE EPIDEMICZNE (aktualizacja 25.02.2021)

file:///C:/Users/Artur/Documents/Testy_diagnostyczne_WYTYCZNE_EPIDEMICZNE_aktualizacja_25-02-2021.pdf