15 MAJA MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ RODZINY

Ważny Dla Wszystkich Dzień

15 MAJA MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ RODZINY

Święto to zostało ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ 20 września 1993r.

ma na celu pogłębienie świadomości społeczeństwa oraz rządów na temat znaczenia rodziny i jej problemów we współczesnym świecie.

Bliskie, serdeczne relacje z rodziną i krewnymi to podstawa szczęśliwego funkcjonowania każdego z nas.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin życzymy Państwu jak największej ilości czasu spędzanego z bliskimi.

Codziennego odkrywania najbliższych i radości z bycia razem z rodziną,ciepła i pozytywnych emocji utrwalających dobre wzorce pozostające w nas na zawsze.

Samorząd uczniowski naszej szkoły szczerze poleca, aby ten dzień spędzić z najbliższymi.

Może rowery, może spacer, wspólne pieczenie pizzy, wyjazd na ryby, dzień Gier planszowych?

A może jakiś własny ciekawy pomysł.

Dzień Rodziny 2019 – SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO – WYCHOWAWCZY W  WIERZCHOSŁAWICACH – DWUDNIAKACH (dawniej w Zbylitowskiej Górze)

Podzielcie się z nami, jak spędziliście Dzień Rodziny

Wysyłajcie zdjęcia i filmiki na czat do Opiekuna samorządu-

czyli Elżbiety Kozłowskiej