Środa, 2024-05-15

Imieniny: Dionizego, Nadziei

DZIEŃ KOBIET w grupie „ZAJĄCZKI”

DZIEŃ KOBIET w grupie„ZAJĄCZKI”

"Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy.
                  I pierwszy promień bliskiej wiosny.
                  Dzień bez kłopotów i bez trosk.
                  Dużo radości.

Dla mamy, Pani, dla dziewczynek,
                  W domu, w przedszkolu, na wycieczce.
                  Każdego dnia dobry uczynek -
                  To jest od chłopców upominek"
                                                                                       Zbigniew Jeżyna

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. 8 marca w naszej grupie odbyła się uroczystość z tej okazji. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu chłopcy złożyli życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Tradycyjnie zaśpiewali uroczyste „100 lat”, wręczyli kwiatki i niespodzianki. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, zwłaszcza dziewczynek, świadczyły o miło spędzonym czasie.

Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc i zaangażowanie w zorganizowaniu tej uroczystości.

wychowawca: Lidia Migdał

Autor: mgr Lidia Migdał