NAMYSŁOWSKA KARTA RODZINY

NAMYSŁOWSKA KARTA RODZINNY

Już można skorzystać z nowego programu Namysłowska Karta Rodziny!

Skierowany jest on do opiekunów, rodziców posiadających co najmniej  jedno dziecko do 18 roku życia lub do 25 roku życia w przypadku dzieci kontynuujących naukę, zamieszkujących na terenie Gminy Namysłów.

Wniosek o wydanie Namysłowskiej Karty Rodziny można złożyć:
1) elektronicznie poprzez stronę www.namyslow.miasto.plus

2) bezpośrednio w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Namysłowie, II piętro, pokój 39.
Druk wniosku można pobrać na www.karta.namyslow.eu (do wniosku należy okazać dokument potwierdzający  tożsamość członka rodziny)

Szczegółowe informacje są dostępne w regulaminie programu na www.rodzina.namyslow.eu oraz pod numerami telefonów: 77/410 75 03 lub 77/410 75 05

Jesteś przedsiębiorcą? Też możesz włączyć się do programu Namysłowska Karta Rodziny!

Wejdź na stronę www.rodzina.namyslow.eu -> wypełnij deklarację udziału -> określ wysokość oferty rabatowej.

Przedsiębiorca, który weźmie udział w programie może liczyć na:

1)      umieszczenie swojej wizytówki na stronie www Urzędu Miejskiego w Namysłowie,

2)      informację o prowadzonej działalności w publikatorach, w których gmina zamieszcza swoje informacje

3)      udział w kampaniach promocyjnych programu w mediach społecznościowych

4)      otrzymanie elementów oznaczeń programu, które można umieścić w siedzibie swojej firmy

5)      inne formy promocji, które dotyczyć będą programu

Gmina Namysłów to rodzina rodzin – wspierajmy się wzajemnie!