Środa, 2024-05-15

w grupie „Jeżyki”

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

20 września, w środę kolejny raz obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Przedszkolaka. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały one zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Przedszkolaki m.in. rzucały woreczkami do celu, chodziły z woreczkiem na głowie, przechodziły przez tunel, tańczyły przy muzyce z szarfami, wykonały wspólną pracę plastyczną – wesołe słoneczko ze swoich dłoni, uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz zmagały się z balonami. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Złożyliśmy wszystkim starszakom życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają !!!

wychowawca: Lidia Migdał

Autor: mgr Lidia Migdał