ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Pluszowy miś –
nieodłączny towarzysz dziecięcych zabaw,
cierpliwy powiernik i pocieszyciel
dziecięcych radości i smutków.

W piątek 24 listopada  przedszkolaki z grupy „Jeżyki” uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  misiem by spędzić z nim cały dzień w przedszkolu, bawić się, uczyć i świętować.
            Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię tego święta, wspólnie bawiły się w misiowej krainie, budowały domki dla swoich pluszaków oraz tańczyły przy piosenkach o misiach. Dzieci wykonały też pracę plastyczną – misia – przybornik z rolek po papierze toaletowym. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy.

wychowawca: Lidia Migdał

Autor: mgr Lidia Migdał