w grupie „JEŻYKI”bal

Bal karnawałowy to dla przedszkolaków niezwykły dzień, którego dzieci wyczekują przez wiele tygodni. Jest wielką atrakcją bardzo, bardzo lubianą przez dzieci! Ten wyjątkowy dzień dostarcza wszystkim niesamowitych przeżyć i wiele radości. Tak też było 31.01.2024 r. kiedy do naszego przedszkola już od rana przybywały kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sal wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Kolorowe światła, balony i  wiele innych dekoracji zrobiły na dzieciach ogromne wrażenie i zachęcały do tańca z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna. Nie zabrakło w tym dniu konkursów i wielu zabaw integrujących przedszkolaków. Bal umożliwił dzieciom i paniom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości!
            Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie kolorowych strojów i słodkiego poczęstunku.

wychowawca: Lidia Migdał

Autor: mgr Lidia Migdał