Warsztaty malowane na eko-torbach

w grupie
„JEŻYKI”

Dnia 9 kwietnia w naszej grupie odbyły się twórczo-edukacyjne warsztaty, w stylu eko, prowadzone przez animatorów z „Czar Animacji”, z Oleśnicy. Podczas zajęć uczestnicy zmienili się w projektantów i, przy wykorzystaniu wyobraźni, dostępnych szablonów, palety barw oraz innych akcesoriów malarskich, tworzyli kolorowe wzory na bawełnianych torbach wielokrotnego użytku.
            Na zajęciach dzieci dowiedziały się także  wiele ciekawostek ze świata ekologii, recyklingu i dbania o środowisko naturalne.
             Komentarze małych uczestników po zajęciach: „to były super warsztaty”, „bardzo fajnie malowało się na materiale”, „dziękujemy, było ekstra” – są dla nas niepodważalnym dowodem, że zajęcia przypadły do gustu przedszkolakom i było naprawdę ekstra!

wychowawca: Lidia Migdał