ZARZĄDZENIE Dyrektora z dnia 26.10.2020r

ORGANIZACJA  NAUCZANIA W  ZESPOLE SZKOLNO- PRZEDSZKOLNYM W GŁUSZYNIE

w okresie od 26 października do 8 listopada 2020 r.

W związku z czasowym ograniczeniem działalności szkół związanym z przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19 informuję o następujących ograniczeniach w funkcjonowaniu naszej  placówki.

Bez zmian funkcjonują klasy I-III, tj. w formie stacjonarnej oraz przedszkole.

Bez zmian działa również  świetlica szkolna w Głuszynie oraz stołówka szkolna.

Autobus szkolny - rano kursuje jeden natomiast po południu  kursują dwa autobusy wg   ustalonego rozkładu bez żadnych zmian.

Zmiany organizacyjne:

1. Klasy IV – VIII przechodzą na naukę zdalną.
  2. Uczniowie klas IV- VIII będą logować się do zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych na platformie TEAMS.
  3. Zajęcia lekcyjne będą przebiegały zgodnie z planem zajęć lekcyjnych.
  4. W TEAMS odbywać się będą wszystkie zajęcia pozalekcyjne, tj. kółka zainteresowań,  zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze, logopedyczne i rewalidacyjne.
  5. Uczniowie i ich rodzice mogą kontaktować się z wychowawcami i nauczycielami poprzez dziennik elektroniczny w zakładce „wiadomości” oraz na e-maila służbowego który znajduje się w zakładce zdalne nauczanie, kontakt z nauczycielami.
  6. Czas trwania każdej zdalnej lekcji- pracy przy komputerze będzie skrócony do 30 minut  pozostałe 15 minut będzie przeznaczone na pracę własną uczniów, tj. wykonywanie zadań, ćwiczeń w zeszytach przedmiotowych, pracę z podręcznikiem lub inne czynności ustalone przez nauczyciela. Wszystkie lekcje odbywają się wg planu lekcji.
  7. W przypadku braku możliwości nauki zdalnej w domu, proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 77 4191692 lub 774191410 celem omówienia szczegółów realizacji zajęć przez ucznia.
  8. O wszelkich zmianach będę Państwo informowani poprzez dziennik elektroniczny w zakładce „wiadomości”
  9. W razie problemów jestem do Państw dyspozycji o każdej porze pod  numerem tel. 603321211- Tomasz Wołczański

Dyrektor ZSP w Głuszynie

Tomasz Wołczański