ZARZĄDZENIE Dyrektora z dnia 23.11.2020r

Szanowni Państwo. Drodzy Rodzice.

Informuję , iż z uwagi na brak możliwości zapewnienia dzieciom grupy ,,Maluchy” opieki i bezpieczeństwa w przedszkolu spowodowanej kwarantanną i izolacją domową nauczycieli za zgodą Organu Prowadzącego – Burmistrza Namysłowa i pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Namysłowie od dnia 23.11.2020 do 27.11.2020 tj.od poniedziałku do piątku w dalszym ciągu  zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcze  w  grupie przedszkolnej  ,,Maluchy”. O dalszym  rozwoju sytuacji w przedszkolu będę Państwa informował na bieżąco.

Tomasz Wołczański

SZANOWNI PAŃSTWO

Zgodnie z wytycznymi MEiN w okresie 9  do 29 listopada 2020 r. uczniowie wszystkich klas  szkoły podstawowej będą uczyć się w trybie zdalnym.

• uczniowie klas I-III będą korzystać z platformy Microsoft 365 TEAMS oraz  platformy na stronie https://jitsi.org/
  • uczniowie klas IV-VIII w dalszym ciągu będą uczestniczyć w zajęciach lekcyjnych na platformie Microsoft 365 TEAMS.
  • Plan zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych nie ulega zmianie. W trybie zdalnym  realizowane  są wszystkie zajęcia obowiązkowe i dodatkowe. W przypadku braku możliwości nauki zdalnej z domu, proszę o kontakt telefoniczny ze szkołą, w celu ustalenia szczegółów realizacji zajęć przez dziecko tel.774191692,774191410 lub komórkowy 603321211
  • Lekcja w formie zdalnej trwać będzie 30 min. Pozostałe 15 minut i czas planowej przerwy międzylekcyjnej, uczniowie mogą przeznaczyć m.in. na przygotowanie się do kolejnych zajęć, posiłek, odpoczynek, relaks i inne zajęcia.
  • Podstawowa formą komunikowania się będzie dziennik elektroniczny oraz strona internetowa szkoły – zakładka NAUCZANIE ZDALNE.
  • Zgodnie z wytycznymi MEiN szkoła może zapewnić opiekę na uczniem w świetlicy szkolnej, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19. Dlatego też proszę rodziców o przekazanie informacji, czy dziecko będzie wymagało opieki świetlicowej w szkole.
  • Przedszkole funkcjonuje bez żadnych zmian wg harmonogramu.
  • Autobus szkolny kursuje  bez żadnych zmian wg harmonogramu.
  • Przypominam również, że zgodnie z zaleceniami sanitarnymi, uczniowie do lat 16 w godzinach od 8:00 – 16:00 mogą wychodzić z domu tylko i wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

Tomasz Wołczański