Sobota, 2024-05-11

Imieniny: Igi, Mamerta

Uwaga Akcja!!! No backpack Day

Zapraszamy do fotorelacji

W Piątek w naszej szkole odbył się dzień bez plecaka, to dzień w którym zamiast typowego plecaka przynosimy coś innego, w co pakujemy swoje książki i zeszyty.

Uczniowie naszej szkoły, w tym dniu wykazali się super kreatywnością, nawet nie spodziewaliśmy się, że na naszym korytarzu szkolnym pojawią się takie,   rekwizyty.

Zaczęło się od wózków dziecięcych, klatek dla zwierząt,  garnków, skrzynek na narzędzia, wózków sklepowych, a skończywszy na kuchence mikrofalowej.  Wszystkim uczniom dziękujemy za ogromne zaangażowanie pomysłowość i przyłączenie się do akcji.

Myślę, że świetnie się bawiliście. Zwyciężyły 3 osoby. Pierwsze miejsce zajęła Alicja Tomicka, która swoje podręcznik umieściła na suszarce do prania, 2 miejsce zajął Piotr Berka, który przybył na  wózku służącym  osobom niepełnosprawnym i 3 miejsce zajęła Laura Trzeciak, która swoje podręczniki przywiozła w cudownym, różowym wózeczku dla lalek.

Brawo, brawo, brawo!!!!!